Gymnastický pětiboj předškoláků

24. dubna se novoměstská sokolovna proměnila v opravdové gymnastické centrum. 40 předškoláku z MŠ Na Františku si přišlo zazávodit. Cvičitele SPV Nové Město nad Metují připravili pro děti závody v gymnastickém pětiboji. Jaké disciplíny musely děti zvládnout? Skok do dálky z místa, člunkový běh, hod na basketbalový koš, přítah na lavičce na čas a poskoky snožmo roznožmo. Děti závodily s velkým nadšením a zápalem. Za snahu a výkony byly odměněny opravdovou medailí a diplomem. Všichni si aktivní dopoledne moc užili. Děkujeme i pomocníkům z řad cvičenců zdravotního cvičení, paní: Bednářové, Cinadrové, Holečkové, Jirmanové, Minaříkové, Pěčonkové, Poláčkové, Škodové a Šulckové. Bez jejich pomoci by nebylo možné závody udělat.

V budoucnu plánujeme závody uspořádat i pro další předškoláky z novoměstských MŠ.